Upratovanie firiem

Vlastníte alebo riadite spoločnosť?

V tom prípade určite viete, aké dôležité

je mať na pracovisku čisté prostredie.

Preto Vám ponúkame upratovanie Vašej firmy

v maximálnej kvalite.

Bez milosti odstránime aj špinu, ktorú iní nevidia,

pričom vykonanú prácu si po sebe starostlivo skontrolujeme.

Ako upratujeme?

Upratovanie firiem u nás znamená odovzdať Vám svieže a zdravé pracovisko, ktoré je dokonale čisté nielen pri prvom, ale aj pri tom skúmavejšom pohľade.

Odbremeníme Vás od hľadania zodpovedného personálu, čistiacich prostriedkov či toaletných potrieb a zabezpečíme pre Vašu firmu kvalitný servis, ktorý si budete radi objednávať znova a znova.

Celkovú starostlivosť o čistotu Vašej firmy preberieme do našich profesionálnych rúk.

Pretože čistota je základ života.

Aké firmy upratujeme?

Upratujeme rôzne druhy firiem, od veľkých spoločností až po tie najmenšie.

 • Kancelárske a administratívne priestory
 • Obchodné a komerčné priestory
 • Výrobné haly, skladové priestory
 • Priemyselné objekty
 • Stavebné spoločnosti
 • Súkromné ambulancie
 • Športové zariadenia
 • Fitness a wellness centrá

Dodávanie spotrebného tovaru

Medzi naše služby patrí aj dodávanie tovaru zákazníkom. Špecializujeme sa hlavne na hygienický tovar a čistiace prostriedky, pričom dbáme predovšetkým na ich kvalitu a ekologický dopad. V prípade potreby však vieme používať aj bežné čistiace prostriedky.

Dodávame:

 • Toaletné potreby
 • Ekologické čistiace prostriedky
 • Klasické čistiace prostriedky
 • Čistiace náradie a príslušenstvo

Naše služby

Upratovanie

Ponúkame Vám kompletné upratovanie – od utierania prachu, vysávania, umývania riadov či okien až po pranie bielizne či údržbu záhradky. Pretože upratovanie nás baví a máme v ňom vyše 10-ročnú prax a stovky spokojných zákazníkov.

Umývanie okien

Vaše okná očistíme tak, že na skle nezostane ani bodka. Rámy a špáry budú zbavené každej špiny, čím častokrát zmenia farbu k nepoznaniu.

Výškové práce

Často sa nám stáva, že naši zákazníci majú okná aj v neprístupných miestach nad 4 metre výšky. Máme rebríky, máme laná, očistíme všetko.

Tepovanie

Tepovanie je najviac využívaná služba, pretože každý máme koberce, sedačky či postele, ktoré z času na čas potrebujú naozaj kvalitnú očistu. Tepujeme do 10 cm hĺbky, čím zaručene odstránime všetky roztoče a prach, ktoré spôsobujú veľké problémy najmä astmatikom.

Parné tepovane a čistenie

Pravidelné čistenie za pomoci pary je veľmi prospešným pre alergikov, nakoľko horúca para (80-90 °C) efektívne odstráni všetky zápachy, mastnotu aj alergény. Túto službu zákazníci využívajú najmä na čistenie svojich áut.

Čistenie vzduchu ozónom

Čistenie ozónom je najčastejšie praktizované v nemocničných priestoroch, pretože odstráni až 99% baktérií, zápachov a plesní.

Deratizačné služby

Poskytujeme aj služby pre čisté prostredie. Trápia vás hlodavce, holuby či iní škodcovia? Neváhajte a ozvite sa nám, na všetky problémy máme spoľahlivé riešenia.

Zimná údržba

Zimnú údržbu (odhŕňanie snehu a ľadu, posyp povrchov) poskytujeme pre bytové domy, súkromné domy, kancelárie i hotely. Nenechávajte nič na náhodu a prežite zimu bez zbytočných nepríjemností a úrazov.

Strojové čistenie podláh

Znečistené podlahy, dlažby, parkety či iné povrchy? Žiadny problém! Hravo si poradíme so všetkým, pretože v ponuke máme hneď niekoľko druhov strojov.

Záhradné služby

Záhrada je súčasťou takmer každého rodinného domu a nenadarmo sa hovorí, že podľa záhrady spoznáš jej majiteľa. Vieme poskytnúť odborné služby a kvalitu na úrovni, od tvorby projektu až po realizáciu a pravidelnú údržbu.

Čistenie grafitov

Grafity sú častokrát veľmi nepríjemnou a najmä neželanou ozdobou Vášho majetku. Dobrou správou je, že z Vášho oplotenia, steny domu či auta ich dokážeme odstrániť, a to buď chemicky alebo mechanicky.

Doplnkové služby

Potrebujete pomocnú ruku odborníka v oblasti čistenia? Medzi naše služby patrí aj nákup a poradenstvo v oblasti výberu čistiacich prostriedkov do Vašej domácnosti alebo firmy.

R

Dobrá komunikácia

Profesionálny personál, ihneď pripravený k službám pre Vašu domácnosť či firmu.

R

Kvalitné služby

Hravo si poradíme s každou špinou. Neunikne nám ani zrnko prachu, pretože čistota – pol života.

R

Ideálna cena

Naše ceny sme nastavili tak, aby sme vedeli poskytnúť tie najkvalitnejšie služby za tie najlepšie peniaze. Presvedčte sa sami.

0950 77 77 33

Objednajte si naše služby, sme tu pre Vás.