Upratovanie domácností

Čistá a uprataná domácnosť = čistá a uprataná myseľ. Tak na to pozeráme my.

Zverte nám Váš súkromný priestor a my sa postaráme, aby sa blýskal čistotou a poriadkom.

Navrátime vôňu a čistotu do Vášho domova tak, aby ste každý jeden deň sa cítili príjemne.

Upratovanie domácnosti s dôverou

Poskytneme Vám kompletné upratovacie služby a harmóniu čistoty. Nestrácajte čas upratovaním a obráťte sa s dôverou na nás.

Vždy pre Vás pripravíme čistú a voňavú domácnosť či pracovisko. Okrem čistoty Vám tiež zaručíme dôveru, profesionálny prístup, diskrétnosť a spoľahlivosť. Máme viac než 10 rokov praxe a využívame profesionálne čistiace prostriedky a technológie.

Jednorazové upratovanie

Jednorazové upratovanie po sťahovaní, po nájomníkoch alebo po rekonštrukcii. Zabezpečíme komplexné služby, po ktorých bude Vaša domácnosť ako nová.

Pravidelné upratovanie

Pravidelné upratovanie domácností odbremení Vás aj Vašich blízkych od pravidelných povinností. Získajte viac ako 3 hodiny času týždenne, ktorý, namiesto upratovania, môžete využiť na Vašu rodinu, prácu alebo hobby.

Ekologické čistenie

Použijeme ekologické čistiace prostriedky, prípadne parný čistič, ktorý dezinfikuje baktérie parou pri 160°C a efektívne tak odstraňuje špinu a nečistoty.

Naše služby

Upratovanie

Ponúkame Vám kompletné upratovanie – od utierania prachu, vysávania, umývania riadov či okien až po pranie bielizne či údržbu záhradky. Pretože upratovanie nás baví a máme v ňom vyše 10-ročnú prax a stovky spokojných zákazníkov.

Umývanie okien

Vaše okná očistíme tak, že na skle nezostane ani bodka. Rámy a špáry budú zbavené každej špiny, čím častokrát zmenia farbu k nepoznaniu.

Výškové práce

Často sa stáva, že naši zákazníci majú okná aj v neprístupných miestach, napríklad vo výške nad 4 metre. To pre nás nie je žiadny problém – máme rebríky, máme laná, očistíme všetko.

Tepovanie

Tepovanie je najviac využívaná služba, pretože každý máme koberce, sedačky či postele, ktoré z času na čas potrebujú naozaj kvalitnú očistu. Tepujeme do 10 cm hĺbky, čím zaručene odstránime všetky roztoče a prach, ktoré spôsobujú veľké problémy najmä astmatikom.

Parné tepovane a čistenie

Pravidelné čistenie za pomoci pary je veľmi prospešným pre alergikov, nakoľko horúca para (80-90 °C) efektívne odstráni všetky zápachy, mastnotu aj alergény. Túto službu zákazníci využívajú najmä na čistenie svojich áut.

Čistenie vzduchu ozónom

Čistenie ozónom je najčastejšie praktizované v nemocničných priestoroch, pretože odstráni až 99% baktérií, zápachov a plesní.

Deratizačné služby

Poskytujeme aj služby pre čisté prostredie. Trápia vás hlodavce, holuby či iní škodcovia? Neváhajte a ozvite sa nám, na všetky problémy máme spoľahlivé riešenia.

Zimná údržba

Zimnú údržbu (odhŕňanie snehu a ľadu, posyp povrchov) poskytujeme pre bytové domy, súkromné domy, kancelárie i hotely. Nenechávajte nič na náhodu a prežite zimu bez zbytočných nepríjemností a úrazov.

Strojové čistenie podláh

Znečistené podlahy, dlažby, parkety či iné povrchy? Žiadny problém! Hravo si poradíme so všetkým, pretože v ponuke máme hneď niekoľko druhov strojov.

Záhradné služby

Záhrada je súčasťou takmer každého rodinného domu a nenadarmo sa hovorí, že podľa záhrady spoznáš jej majiteľa. Vieme poskytnúť odborné služby a kvalitu na úrovni, od tvorby projektu až po realizáciu a pravidelnú údržbu.

Čistenie grafitov

Grafity sú častokrát veľmi nepríjemnou a najmä neželanou ozdobou Vášho majetku. Dobrou správou je, že z Vášho oplotenia, steny domu či auta ich dokážeme odstrániť, a to buď chemicky alebo mechanicky.

Doplnkové služby

Potrebujete pomocnú ruku odborníka v oblasti čistenia? Medzi naše služby patrí aj nákup a poradenstvo v oblasti výberu čistiacich prostriedkov do Vašej domácnosti alebo firmy.

Prečo práve my?

R

Dobrá komunikácia

Profesionálny personál, ihneď pripravený k službám pre Vašu domácnosť či firmu.

R

Kvalitné služby

Hravo si poradíme s každou špinou. Neunikne nám ani zrnko prachu, pretože čistota – pol života.

R

Ideálna cena

Naše ceny sme nastavili tak, aby sme vedeli poskytnúť tie najkvalitnejšie služby za tie najlepšie peniaze. Presvedčte sa sami.

0950 77 77 33

Sme tu pre vás od 8:00-18:00 hodiny