Upratovanie firiem

Vlastníte alebo riadite spoločnosť?

V tom prípade určite viete, aké dôležité

je mať na pracovisku čisté prostredie.

Preto Vám ponúkame upratovanie Vašej firmy

v maximálnej kvalite.

Bez milosti odstránime aj špinu, ktorú iní nevidia,

pričom vykonanú prácu si po sebe starostlivo skontrolujeme.

Ako upratujeme?

Upratovanie firiem u nás znamená odovzdať Vám svieže a zdravé pracovisko, ktoré je dokonale čisté nielen pri prvom, ale aj pri tom skúmavejšom pohľade.

Odbremeníme Vás od hľadania zodpovedného personálu, čistiacich prostriedkov či toaletných potrieb a zabezpečíme pre Vašu firmu kvalitný servis, ktorý si budete radi objednávať znova a znova.

Celkovú starostlivosť o čistotu Vašej firmy preberieme do našich profesionálnych rúk.

Pretože čistota je základ života.

Aké firmy upratujeme?

Upratujeme rôzne druhy firiem, od veľkých spoločností až po tie najmenšie.

 • Kancelárske a administratívne priestory
 • Obchodné a komerčné priestory
 • Výrobné haly, skladové priestory
 • Priemyselné objekty
 • Stavebné spoločnosti
 • Súkromné ambulancie
 • Športové zariadenia
 • Fitness a wellness centrá

Dodávanie spotrebného tovaru

Medzi naše služby patrí aj dodávanie tovaru zákazníkom. Špecializujeme sa hlavne na hygienický tovar a čistiace prostriedky, pričom dbáme predovšetkým na ich kvalitu a ekologický dopad. V prípade potreby však vieme používať aj bežné čistiace prostriedky.

Dodávame:

 • Toaletné potreby
 • Ekologické čistiace prostriedky
 • Klasické čistiace prostriedky
 • Čistiace náradie a príslušenstvo

Naše služby

Upratovanie

Ponúkame Vám kompletné upratovanie – od utierania prachu, vysávania, umývania riadov či okien až po pranie bielizne či údržbu záhradky. Pretože upratovanie nás baví a máme v ňom vyše 10-ročnú prax a stovky spokojných zákazníkov.

Umývanie okien

Vaše okná očistíme tak, že na skle nezostane ani bodka. Rámy a špáry budú zbavené každej špiny, čím častokrát zmenia farbu k nepoznaniu.

Výškové práce

Často sa nám stáva, že naši zákazníci majú okná aj v neprístupných miestach nad 4 metre výšky. Máme rebríky, máme laná, očistíme všetko.

Tepovanie

Tepovanie je najviac využívaná služba, pretože každý máme koberce, sedačky či postele, ktoré z času na čas potrebujú naozaj kvalitnú očistu. Tepujeme do 10 cm hĺbky, čím zaručene odstránime všetky roztoče a prach, ktoré spôsobujú veľké problémy najmä astmatikom.

Parné tepovane a čistenie

Pravidelné čistenie za pomoci pary je veľmi prospešným pre alergikov, nakoľko horúca para (80-90 °C) efektívne odstráni všetky zápachy, mastnotu aj alergény. Túto službu zákazníci využívajú najmä na čistenie svojich áut.

Čistenie vzduchu ozónom

Čistenie ozónom je najčastejšie praktizované v nemocničných priestoroch, pretože odstráni až 99% baktérií, zápachov a plesní.

Deratizačné služby

Poskytujeme aj služby pre čisté prostredie. Trápia vás hlodavce, holuby či iní škodcovia? Neváhajte a ozvite sa nám, na všetky problémy máme spoľahlivé riešenia.

Zimná údržba

Zimnú údržbu (odhŕňanie snehu a ľadu, posyp povrchov) poskytujeme pre bytové domy, súkromné domy, kancelárie i hotely. Nenechávajte nič na náhodu a prežite zimu bez zbytočných nepríjemností a úrazov.

Strojové čistenie podláh

Znečistené podlahy, dlažby, parkety či iné povrchy? Žiadny problém! Hravo si poradíme so všetkým, pretože v ponuke máme hneď niekoľko druhov strojov.

Záhradné služby

Záhrada je súčasťou takmer každého rodinného domu a nenadarmo sa hovorí, že podľa záhrady spoznáš jej majiteľa. Vieme poskytnúť odborné služby a kvalitu na úrovni, od tvorby projektu až po realizáciu a pravidelnú údržbu.

Čistenie grafitov

Grafity sú častokrát veľmi nepríjemnou a najmä neželanou ozdobou Vášho majetku. Dobrou správou je, že z Vášho oplotenia, steny domu či auta ich dokážeme odstrániť, a to buď chemicky alebo mechanicky.

Doplnkové služby

Potrebujete pomocnú ruku odborníka v oblasti čistenia? Medzi naše služby patrí aj nákup a poradenstvo v oblasti výberu čistiacich prostriedkov do Vašej domácnosti alebo firmy.

R

Dobrá komunikácia

Profesionálny personál, ihneď pripravený k službám pre Vašu domácnosť či firmu.

R

Kvalitné služby

Hravo si poradíme s každou špinou. Neunikne nám ani zrnko prachu, pretože čistota – pol života.

R

Ideálna cena

Naše ceny sme nastavili tak, aby sme vedeli poskytnúť tie najkvalitnejšie služby za tie najlepšie peniaze. Presvedčte sa sami.

0950 77 77 33

Sme tu pre vás od 8:00-18:00 hodiny